Hakkımızda

Ebrar Optik Hakkında

Ebrar Optik, 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve kurumsal yapısı ile profesyonel mağazacılık anlayışını optik sektöründe başarıyla sürdüren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Güven unsurunun ön planda olduğu optik sektöründe, 9 senelik birikimi ile oluşturduğu müşteri sadakati Ebrar Optik’i diğer zincir mağazalardan ayrı bir yerde konumlandırır.

Firmamızda her türlü gözlük bakımı ve yapımı son teknoloji makinalarımızda ve deneyimli personellerimizin kontrolünde itina ile yapılmaktadır.Firmamızda Bağ-Kur, Emekli Sandığı, SGK, TBMM, Askeri Kurumlar, Bankalar gibi tüm özel ve kamu kurumlarıyla ve diğer resmi kurumlarla anlaşmamız mevcuttur.

Mesleğimizin sorumluluklarının ve öneminin farkında olmak, insan sağlığı için tehlike yaratacak hiçbir ticari faaliyette bulunmamak, verdiğimiz sözlerin ve sattığımız ürünlerin her koşulda arkasında durmak, en büyük farkımız olan hizmetimizin ayrılmaz bir parçası olan personelimizin ve dünya standartlarında olan üretim teknolojimizin işimizdeki önemini hiçbir zaman unutmamak, satışla biten değil satışla başlayan dostluklar kurmak, bu dostlukları yıllarca nesilden nesile yaşatmak, doğduğumuz semtin, bölgenin ve ülkenin gururu olmak, en büyük ticari değerlerimizdir.

Ebrar Optik’in hedefi, alışveriş potansiyeli yüksek, firmanın butik mağazacılık konsepti ile örtüşen noktalarda konumlanmış mağaza sayısını arttırmak ve ulusal ölçekte markalaşmaya devam etmektir.

about img

Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu

Orjinal güneş gözlüğü kullanmanın önemi hakkında Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu